USŁUGI

Kancelaria

Cieszę się, że trafiłeś na stronę mojej kancelarii. Chciałabym Ci pokazać, dlaczego warto mi zaufać i powierzyć mi swoje sprawy. Moją misją jest wspieranie przedsiębiorczych osób w trudnych wyborach podatkowych. Zobacz, w czym mogę Tobie pomóc!

IMG_9681-01

Doradztwo podatkowe

Masz problem podatkowy? Nie wiesz, jak rozliczyć swoją inwestycję? Chcesz sprawdzić, czy w swoim biznesie płacisz tylko tyle podatków, ile jest naprawdę konieczne? Planujesz zmiany swojej firmie i nie wiesz, co to oznacza dla podatków? Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą i dobrać optymalną formę opodatkowania? Sprzedałeś nieruchomość i nie wiesz, czy zapłacisz podatek? Chcesz uzyskać interpretację podatkową?
Na te i wiele innych pytań podatkowych znam odpowiedź.

Księgowość dla mikroprzedsiębiorców

Prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz kompleksowego wsparcia przy prowadzeniu księgowości? Chcesz skupić się na rozwoju firmy, a sprawy księgowe oddać w profesjonalne ręce? Chcesz rozumieć zasady swojego rozliczenia podatkowego? Chcesz dowiadywać się o najlepszych rozwiązaniach w Twoim biznesie i istotnych zmianach w przepisach?
Jesteś dla nas wymarzonym Klientem.

shotstash_0192-1
OPINIE

Co mówią o mnie Klienci

Moją misją jest wspieranie przedsiębiorczych osób w trudnych wyborach podatkowych. Jestem dumna, że pomogłam już tak wielu Klientom, którzy polecają dalej moje usługi.

Umów się na konsultację

Napisz do mnie wiadomość, w której przedstawisz mi, w czym potrzebujesz wsparcia. Odezwę się w ciągu 3 dni roboczych i znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!

  • akasinska@aks-kancelaria.pl