O MNIE

Poznaj mnie lepiej!

Cieszę się, że widzę Cię na stronie mojej Kancelarii. Chciałabym Ci pokazać, dlaczego warto mi zaufać i powierzyć mi swoje sprawy.

LICZBY

AKS w liczbach

Swoje doświadczenie w zawodzie buduję już od ponad 10 lat. Dwa lata temu podjęłam decyzję o rozpoczęciu działalności pod własną marką.

0
Lat doświadczenia​
0
Zadowolonych Klientów​
0
Przeprowadzonych konsultacji​
0
Prowadzonych spraw
O MNIE

Kilka słów o mnie.

Nazywam się Aleksandra Kasińska-Skiba i miło mi, że odwiedzasz moją stronę. Jestem doradcą podatkowym i radcą prawnym. Od ponad 10 lat doradzam w sprawach podatkowych przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z dużymi, polskimi firmami doradztwa podatkowego.

Tworzę bloga podatkowego z wiedzą podatkową dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Moim celem jest podnoszenie świadomości podatkowej. Pokazuję, jak często nasze decyzje mają wpływ na to, w jakiej wysokości płacimy podatki i niestety jak często… nie zdajemy sobie z tego sprawy. Prowadzenie biznesu, kupno mieszkania, inwestowanie oszczędności czy przekazywanie darowizn – każda z tych aktywności może wiązać się ze skutkami podatkowymi, o których lepiej wiedzieć z wyprzedzeniem.

Udowadniam też, że podstawowa wiedza o podatkach nie jest ani skomplikowana ani trudna. Stanowi ona po prostu jeden z elementów świadomości finansowej, którą warto rozwijać w swoim własnym interesie.

Podatki potrafią też być po prostu ciekawe. I to nie tylko dla doradców podatkowych czy księgowych. Nie wierzysz? A wiesz, że czasem kosztem podatkowym mogą być wydatki na operację powiększającą biust, a pączek może być opodatkowany aż na 3 różne sposoby…? To też znajdziesz na moim blogu.

Na blogu zajmuję się przede wszystkim podatkami, za to w swoim realnym życiu cenię sobie najbardziej równowagę. Jestem kobietą, prawnikiem, partnerką mojego męża, przedsiębiorcą, mamą. Na co dzień staram się, żeby te role harmonijnie ze sobą współgrały.

student

Wykształcenie

PRAWNIK
ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji UW na kierunku prawo

DORADCA PODATKOWY
tytuł uzyskałam w 2013 r.

RADCA PRAWNY
tytuł uzyskałam w 2015 r. po odbyciu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie

Doświadczenie zawodowe

OŻÓG TOMCZYKOWSKI
2010-2014
konsultant

ALTO
2014-2018
menedżer

INNE
Naczelny Sąd Administracyjny – Izba Finansowa
II Mazowiecki Urząd Skarbowy

OPINIE

Co mówią o mnie Klienci

Moją misją jest wspieranie przedsiębiorczych osób w trudnych wyborach podatkowych. Jestem dumna, że pomogłam już tak wielu Klientom, którzy polecają dalej moje usługi.

LUDZIE

Poznaj mój zespół

Samemu pójdziesz szybciej, ale to z zespołem zajdziesz dalej! Współpracuję z najlepszymi specjalistami, poznaj już ich teraz!

USŁUGI

Kancelaria

K1liknij i zobacz, czym specjalizuje się moja kancelaria. W czym dziś mogę Ci pomóc?

Umów się na konsultację

Napisz do mnie wiadomość, w której przedstawisz mi, w czym potrzebujesz wsparcia. Odezwę się w ciągu 3 dni i znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!

  • akasinska@aks-kancelaria.pl