Autor Anna Czarnota
ZESPÓŁ

Poznaj mój zespół!

Samemu pójdziesz szybciej, ale to z zespołem zajdziesz dalej!
Współpracuję z najlepszymi specjalistami, poznaj już ich teraz!

Założycielka Kancelarii AKS
radca prawny,
doradca podatkowy

Aleksandra
Kasińska-Skiba

Założycielka Kancelarii AKS, prawnik, doradca podatkowy i radca prawny. W swojej firmie traktuje Klientów tak, jak sama chciałaby być traktowana. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, nie powtarza utartych schematów, ale stosuje rozwiązania dopasowane do Klienta. Dlatego właśnie, zanim zaproponuje wsparcie, zada wiele pytań.

W swojej pracy szczególnie ceni sobie kontakt z ludźmi – rozmowy o biznesie, inwestycjach, rozwoju. Uważa, że prawo to tylko narzędzie, dzięki któremu potrafi pomóc innym ludziom osiągnąć ich cele.

Aleksandra ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada tytuł doradcy podatkowego, a także radcy prawnego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

W swoim życiu ceni sobie najbardziej codzienną równowagę w sferze prywatnej i zawodowej.

Dyrektor Działu Księgowości

Jagoda Horodecka

W AKS odpowiada za wszelkie księgowe sprawy Klientów. Prowadzi księgi podatkowe, przygotowuje rozliczenia podatkowe i informuje na bieżąco Klientów o stanie ich spraw. Dba o to, aby Klienci mogli skupić się na prowadzeniu firmy, a nie na śledzeniu ciągle zmieniających się przepisów podatkowych i księgowych.

W swojej codziennej pracy kieruje się przekonaniem, że księgowa powinna wspierać kompleksowo, a nie tylko zajmować się przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. W takim podejściu pomaga jej kilkuletnie doświadczenie zdobywane u boku doświadczonych doradców podatkowych i radców prawnych.

Jagoda ukończyła studia magisterskie na kierunku finanse i rachunkowość oraz kurs prowadzony przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce przygotowujący do egzaminu na doradcę podatkowego. Przygotowuje się do uzyskania tytułu doradcy podatkowego.

W wolnych chwilach Jagoda prowadzi profil na Instagramie @opodatkowana, gdzie opowiada o podatkach w prostych słowach. Udowadnia, że podatki mogą być ciekawe, nie tylko dla specjalistów.

Dyrektor Działu Administracji

Anna Czarnota

W AKS odpowiada za administracyjną oraz techniczną stronę działania Kancelarii. To ona opiekuje się stroną internetową oraz pilnuje, aby w newsletterze wszystko działało. Jest osobą kreatywną i często znajduje najprostsze rozwiązania najtrudniejszych problemów. Dba o stronę wizualną Kancelarii. Stworzyła też e-book, który możesz pobrać za zapis do newslettera.

Rozwój to jej drugie imię. Swój stan wiedzy zawdzięcza przede wszystkim szkoleniom u Kamili Rowińskiej i Bartka Popiela oraz wrodzonej ciekawości "ciekawe, czy dałoby się...".

Anna ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej i otrzymała tytuł inżyniera magistra energetyki.

W wolnym czasie przede wszystkim czyta, w szczególności powieści Stephena Kinga. Kiedy akurat nie czyta, uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi lub urządzać przyjęcia.

51651216_2149140591813506_1804878577859035136_n